KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13385473
nr 1338 5473
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 413/542, daterad -75
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:37:26
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund